Cuma , Mayıs 24 2024
Anasayfa / ÖGG / ÖZEL GÜVENLİK 103. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

ÖZEL GÜVENLİK 103. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından 24 Haziran Cumartesi günü düzenlenen Özel Güvenlik 103. Temel Eğitim ve 79. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları için beklenen tarih geldi. EGM tarafından ÖGG sınav sonuçları 18 Temmuz Salı günü erişime açıldı. 2023 ÖGG sınav sonuçları EGM’nin internet sitesi üzerinden öğrenilecek. Peki silah Farkı sınavına katılanlar kaç puan almaları gerekiyor? Silahsız sınav puan toplamının ortalaması en az kaç puan olması gerekmektedir?

ÖGG sınav sonucu sorgulama ekranı, adayların gündeminde yer alıyor. 24 Haziran Cumartesi günü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından düzenlenen Özel Güvenlik 103. Temel Eğitim ve 79. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyordu. Peki ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖGG sonuçları nasıl öğrenilir? Özel Güvenlik 104. Temel Eğitim ve 80. Yenileme Eğitimi  sınavı ne zaman yapılacak?

EGM ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel güvenlik sınavı 24 Haziran Cumartesi günü düzenlendi. EGM tarafından paylaşılan kılavuza göre ÖGG sınav sonuçlarının 18 Temmuz günü erişime açılması planlanıyordu. Özel Güvenlik 103. Temel Eğitim ve 79. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları EGM tarafından açıklandı.

ÖGG sonuçları nasıl öğrenilir?

ÖGG sınav sonuçları Özel Güvenlik Daire Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Özel güvenlik sınav sonuçlarını görüntülemek için adayların TC Kimlik No ile sorgulama yapması gerekiyor. Güvenlik sınav sonucu linkine tıklayan güvenlik görevlisi adayları, sonra “Temel Eğitim Sınav Sonucu” sayfasına yönlendirilerek bireysel sonuçlarını görüntüleyebilecek.

Özel Güvenlik 104. Temel Eğitim sınavı ne zaman yapılacak?

Özel Güvenlik 104. temel eğitim ve 80. yenileme eğitimi sınavına ait sınav talimatı yayınlandı. Takvime göre bir sonraki ÖGG sınavı 26 Ağustos 2023 Cumartesi günü gerçekleşecek. Sınav sorularının ve cevap anahtarları 29 Ağustos’ta ilan edilecek.

Benzer İçerik

İsrail, Gazze’nin güneyini vurmaya başladı:

Geçici ateşkesin sona ermesinin ardından Gazze’de saldırılara yeniden başlayan İsrail ordusu, işgal birliklerini kentin kuzeyine …